Takip Et

Tesettür Giyimde Abiye Modası

Tesettür Giyimde Abiye Modası
Paylaş
 

Tesettür Giyimde Abiye Modası

Muhafazakar giyinmeyi tercih eden bayanlar için bu yıl birbirinden şık ve zarif abiye modelleri sunulmaktadır. Abiye giyimde sizler de modayı yakından takip ediyorsanız kesinlikle 2016 yılına damga vuran abiye modellerini inceleyebilirsiniz.

Tesettür giyimde abiye modası içinde bu yıl sadelik en çok öne çıkan olgulardan birisidir. Sadeliğin şık detaylar ile şekillenmesi ile zarif abiye elbiselerin ortaya çıktığını da ayrıca söyleyebiliriz. Bu yıl öne çıkan abiye tasarımlarının en dikkat çeken özelliklerinden birisinin de kesinlikle davetlerde ve düğünlerde kolaylıkla seçim yapabileceğiniz tarzda modellerin sizlere sunulmuş olmasıdır. Renk seçiminizde ise bu yıl pudra pembesi ve gül kurusu ise en çok öne çıkan renkler içinde yer almaktadır.

Abiye tesettür modasında işlemeler ve gipürler ise hemen her elbisede dikkat çeken detaylardan birisidir. Baş örtüsünden tutun da ikili takımlara kadar hemen her detayın düşünülmüş olduğu abiye parçaları sizler de çok seveceksiniz. Abiye elbiselerde ise oldukça uzun ve kabarık etekler gelinlik modeli tarzı ile karşımıza çıkmaktadır. 2016 yılının abiye modasının ise mürdüm rengi ile zirvede olduğunu da ayrıca belirtebiliriz.

Tesettür giyimde birbirinden şık ve özel parçaları bulabilirsiniz ancak vücut tipinize en uygun kıyafeti seçmeniz özellikle şık görünmeniz için ilk uymanız gereken kurallardan birisidir. Abiye kıyafetleri kesinlikle şık gösteren olgular içinde kumaş kalitesi ve dikim kalitesi ilk sırada yer almaktadır. Bunun için de vücut tipinize en uygun kalıpta ve kaliteli bir kumaştan yapılmış olan abiye tesettür kıyafet çeşitlerini seçebilirsiniz.

Tesettür giyimde abiye modasının içinde isterseniz tek elbise isterseniz de ikili takım olarak tamamlayabileceğiniz elbise çeşitlerini tercih edebilirini. Katılacağınız ortama göre kesinlikle abartılı olmadan sizleri şık bir şekilde gösterecek olan modellerin üzerinde daha fazla durmalısınız. Bunun yanı sıra bu yıl abiye kıyafetlerin vücudunuzu daha güzel gösterecek şekilde kalıplara sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Renk seçiminiz vücut kusurlarınızı kapamak için dikkat etmeniz gereken olgulardan birisidir. Mürdüm renginin bu yıl abiye giyimde bu denli ön plana çıkmasının en önemli nedenlerinden birisi de kesinlikle çok kullanışlı bir renk olmasından dolayıdır.

Tesettür abiye modellerinin içinde bu yıl elbiselerde kemer kısmının ve kol kısımlarının işlemeler ile daha şık bir hale gelen modellerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Saten kumaş ise gipür ile daha da sade ve şık bir hale gelerek sizlere sunulmaktadır. Bu tarz abiye kıyafetlerini almanızın en avantajlı yönlerinden birisi de baş örtüsünü de takım olarak içinde bulunmasıdır.

Bu yazı 2208 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR