Takip Et

Uzun Yelek Modelleri

Paylaş
 

Uzun yelek modelleri ozeltesettur.com’da!

Sonbahar – kış sezonuna ait kıyafetleri raflarda görmeye başladığımız şu günlerde gözümüze en çok çarpan parçalar uzun yelekler. Bu sonbahar ve kış sezonuna damgasını vuracak gibi duran uzun yeleklerden her kadının dolabında en az bir tane olmalı.

Üstelik modası da geçmeyecek bu parçayı değişik kıyafetlerinizle kombinleyerek var olan kıyafetlerinizi tek bir parça ürün ile farklılaştırabilirsiniz.

Yelek Modelleri

Uzun yelek modelleri için en güzel örneklere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzun yelek modelleri farklı kıyafetlerle kombinlenebilmesi açısından adeta hayat kurtaran bir parça. Yıllardır dolapta duran sıradan bir elbisenizi uzun yelek ve farklı aksesuarlar ile kombinleyerek yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Kıyafetinizle uyumlu seçeceğiniz baş örtüsü ise kıyafetinizin en önemli tamamlayıcısı olacak. Yeleğin dışından takacağınız bir kemer de oldukça şık durabilir.

Uzun Yelek Kombinleri

Uzun yelek modellerinden faydalanabileceğiniz bir diğer kombin ise pantolon gömlek ya da pantolon bluz ikilileri. Pantolon ve gömlek ya da bluz ile yapacağınız kombini giydiklerinize uygun bir yelek ile tamamlayarak oldukça şık görünebilirsiniz. Yine bu kombini de uygun renklerdeki baş örtüsü, ayakkabı, çanta aksesuarla tamamlayarak oldukça şık görünebilirsiniz.

Yelek Kullanımında Kıyafet Seçimleri

Uzun yeleğinizi etek ve gömlek ya da bluz ikilileri ile de tamamlamak mümkün. Yine eteğinize uyduracağınız gömlek ya da bluzünüzün üzerine uzun bir yelek giyerek kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz. Yine bu kombini de uygun bir baş örtüsü ile tamamlayarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Uzun Yelek Modelleri

Bu yazı 4227 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR