Takip Et

Uzun Etek Modelleri

Paylaş
 

Uzun etekler türbanlı giyimin en önemli parçalarından. Yaz kış mevsim fark etmeksizin farklı şekillerde kombinleyebileceğiniz uzun etek modelleri ile oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Uzun Etek Kombini

Uzun eteğinizi farklı şekillerde kombinleyerek ister günlük hayatta, ister iş hayatında isterseniz de özel günler de giyebilirsiniz. Kot gibi daha gündelik bir kumaştan yapılmış uzun eteğinizi tişört ya da spor bir gömlekle kombinleyebilirsiniz. Mevsime göre tişörtün üstüne giyeceğiniz hırka da oldukça iyi duracaktır.uzun-etek-modelleri

Böyle bir kombinin altına spor ayakkabı giyebilirsiniz. Yine böyle bir kombinin tamamlayıcısı olarak başınıza rahat bir şekilde dolayacağınız şal takabilirsiniz.

Uzun Etek Modası

Uzun eteğinizle biraz daha şık bir görünüm elde etmek isterseniz eteğinizi gömlek ya da bluzla kombinleyebilirsiniz. Böyle bir kombinin altında topuklu ayakkabı ya da zarif bir babet güzel durabilir. Kış günlerinde ise topuklu çizme giyebilirsiniz. Böyle bir kombinle şık desenlere sahip bir baş örtüsü oldukça iyi bir duruş oluşturacaktır.

Özel günlerinizde ise abiye giymek istemiyorsanız şık bir uzun etek ve bluz kombini yapabilirsiniz. Böyle bir kombinin altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı ve uygun bir baş örtüsü zarif görünümünüzü tamamlayacaktır.

Uzun eteklerle ilgili bir diğer tüyo ise uzun yelekler. Başta kulağa uyumsuz gibi gelse de uzun etekle birlikte giyeceğiniz uzun bir yelek oldukça şık duracaktır. Bu noktada önemli olan sadece renkleri ve desenleri birbirine uydurmak!

Uzun etek modelleri

Kayra-tesettür Tesettürlü-Uzun-Etek tesettür-uzun-etek-modelleri-11 tesettür-uzun-etek-modelleri-2015 uzun etek modelleri 201 Uzun-Etek-Modeli

Bu yazı 3061 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR