Takip Et

Tesettür Yelek Modelleri 2016

Tesettür Yelek Modelleri
Paylaş
 

TESETTÜR YELEK MODELLERİ

Tesettür giyimin önemli bir parçası olan yelek dört mevsim bayların kombinelerin de yer alan her yaş aralığının kendine yakıştırarak severek kombin yaptıkları kıyafetlerin önemli bir parçasıdır. Tesettür yelek modelleri tesettürlü bayanların kombinelerinde önemli bir yeri olduğunu bildiklerinden tasarımcılar tesettürlü bayanların için farklı model, renk, desen ve farklı kesimleriyle bayanların beğenisine sunmuşlardır. Yeni tasarımlara ve modellere birlikte göz atalım hanımlar.

Dize kadar uzun olan, önden düğmeli ve dar kesimli, yaka kısmı büyük V yaka olan dört mevsime hitap eden bir modeldir hem kalın kumaşlar hem de ince kumaşlıları bulunur modelin tasarımcılar dört mevsimi düşünmüşlerdir. Renk çeşitliği bulanan bu yıllın yeni tasarımların da biridir en çok tercih edilen modeldir.

V Yaka Yelek Modelleri

V Yaka Yelek Modelleri

Dize kadar uzun ve asimetrik kesimli arkası uzun önü biraz daha kısa olan ve kuşaklı oldukça şık bir tasarımdır özellikle genç kızların tercih ettiği ve farklı kombinelerin oluşmasını sağlayan güzel bir tesettür yelek modelidir.

Çizgili ve siyah beyaz olan, önde siyah düğmeler ile detaylandırılmış iki cepli tesettür yelek modelidir yeleğin boyu orta uzunlukta ve her yaş aralığının tercih edebileceği bir model ve renktir. Bileğe kadar uzun, hafif geniş kesimli ve fermuar detaylı oldukça özel ve şık bir tasarımdır tesettürlü bayanların sevdiği ve tercih ettiği modellerden biridir özellikle fermuar detayı oldukça güzel durmuş yelekte.

Siyah Beyaz Çizgili Yelek Modelleri

Siyah Beyaz Çizgili Yelek Modelleri

Diz altı uzunlukta olan, dar kesimli, büyük V yaka detaylı ve büyük yakasında kürk ile tasarlanmış kış ayları için mükemmel bir tasarım olmuştur. Yaka detayı ve kürk detayı birleşince ortaya oldukça şık bir tasarım çıkmış ayrıca başka yelekte ki detay da düşmeli olmasıdır. Bu modelin üç rengi oldukça güzel ve detaylarla şık durmuştur renkler bordo, mor ve hakki yeşili olan renkleridir.

Tesettür Yelek Modelleri Yeni Sezon Galerisi

Bu yazı 1773 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR