Takip Et

Tesettür Tunik Modelleri

Paylaş
 

En güzel tunikler Özel Tesettür’de!

Türbanlı hanımların dolaplarının vazgeçilmez parçalarından biri de tunik ler. Pantolon ya da tayt üstüne giyilebilen hem rahat hem de şık görünümleri ile dikkat çeken tuniklerin oldukça farklı seçenekleri mevcut.

Modeller arasında uzun ve kısa olanlar var. Kısa olanları pantolonlarla uzun tunikleri ise taytla giyebilirsiniz. Tuniniğinizle şık bir görünüm elde etmek için doğru aksesuarla tamamlamanız gerekir. Tuniğin desen, model ve tarzına göre seçeceğiniz takılarla oldukça şık görünebilirsiniz.

Tunik ve Başörtüsü Seçimi

Ama tabii ki en önemli tamamlayıcınız baş örtünüz… Tuniğinizin renkleri ile uyumlu seçeceğiniz bir baş örtüsü ya da şal güzel görüntüsünü tamamlayacak. Ayakkabı ve çantayı da unutmamak gerekir. Yine rengine, pantolon paçalarınıza göre ve oluşturmak istediğiniz tarza göre seçeceğiniz ayakkabı ve çanta ikilisi ile gittiğiniz her yerin en şık hanımı siz olacaksınız!

Tesettür Giyim’de Tunik

Tunik modelleri arasında şık görünümde olanlar olduğu gibi spor görünüşlüler de var. Günlük yaşamda oldukça kullanışlı bir parça, tam bir giy-çık parçası. Pantolonun üstüne giyeceğiniz tuniğinizle gün içinde rahat hissederseniz hem de şık görünebilirsiniz.

Oldukça konforlu olan tunikler yaz kış dilediğiniz mevsim giyebileceğiniz kumaş seçeneklerine sahip. Yazın ince kumaşlardan yapılmış ürünler sizi yaz sıcağından korurken, kışın tercih edeceğiniz kalın kumaşlı tunikler rahatlığın yanında size sıcacık bir his de verecek.

En güzel tunik modelleri ve diğer türban giyim ürünleri için ozeltesettur.com’u takip etmeye devam edin…

Tunik Modelleri – Tesettür Tunikler

En Güzel Tunik modelleri 2015

tunik modelleri 2015 tunik  yeşil-tunik

Bu yazı 3296 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Gülsüm dedi ki:

    Merhaba petrol mavisi tunik çok hoşuma gitti. Beyaz bir pantolon veya beyazımsı bir etekle çok hoş gidiyor, tavsiye ederim.

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR