Takip Et

Tesettür Tunik Modelleri / Tunik Modelleri 2015

Paylaş
 

Tesettür tunik modelleri Özel Tesettür’de…

Tunik tesettür giyimin önemli bir parçası. Tesettürlü hanımların pek çoğu günlük hayatında tunik giymeyi tercih ediyor. Tunikler hem rahat hem de şık olmaları açısından tercih sebebi. Tunikleri pantolon ile giyerek oldukça rahat ve şık görünmeniz mümkün.

Günlük Tunikler

Günlük tunik modelleri oldukça spor ve rahat. Kot pantolon ya da kanvas gibi kumaşlardan yapılmış pantolon ile giyebileceğiniz günlük tunik modelleri ile rahat bir şıklık yakalayabilirsiniz. Tuniğinizi uygun bir baş örtüsü ile kombinleyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

2015 Tunik Modelleri ile Kombinler

armine tunik modeli armine tunik kayra-tesettur-tunik kırmızı-foyonklu-diz-altı-tunik-modeli Kışlık-tunik-modelleri Siyah-tunik Tesettür Tunik modeli tunik

Tunik modelleri arasında oldukça şık modeller de var. İşe giderken ya da dışarı çıkarken şık tunik modelleri ile güzel kombinler yapabilirsiniz. Yine bu tunikleri kot pantolon ya da kumaş pantolon ile kombinlemek mümkün. Diz hizasına kadar uzun olan tunik modellerini taytla ya da dar pantolonla da giyebilirsiniz. Uygun eşarp ya da şal, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar ile kombinleyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Tunik modelleri abiye kıyafet olarak da kullanılabiliyor. Uygun kumaş, kesim ve aksesuarlar ile hazırlanan tunik modellerini şık bir pantolon ile kombin yapıp özel günlerde farklı bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Tesettür Tunik Modelleri 

Tuniklerinizi kıyafetleriniz ile kombin yaparken dikkat etmeniz gereken nokta seçtiğiniz eşarp ya da şal ile tuniğinizin uyumu. Bu noktada öncelikle renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Aynı renkler yerine uyumlu farklı bir rengi tercih etmenizde fayda vardır. Dikkat etmeniz gereken ikinci durum ise desenler. Tuniğiniz desenli ise eşarp ya da şalınızı düz bir modelden seçmenizde fayda vardır. Elbiseniz düz ise desenli bir eşarp da şık durabilir. Tuniğinizi uygun bir çanta ve ayakkabı ikilisi ile tamamlamak da şıklığı yakalamak için oldukça önemli bir nokta.

En güzel tesettür tunik modelleri için ozeltesettur.com’u takip etmeye devam edin.

Bu yazı 2783 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR