Takip Et

Tesettür Nişan Başı Modelleri

Paylaş
 

Tesettür Nişan Başı Modelleri

Tesettür nişan başı modelleri ve yapımı ile ilgili merak ettiğiniz her şey Özel Tesettür’de…

Evlilik gibi nişan da biz kadınların hayatındaki en önemli olaylardan. Evlilik yoluna girmenin sözünü ve ilk adımını bir çift yüzükle verdiğimiz bu güzel günde tabii ki günün en güzel kadını biz olmalıyız. Nişan gününde güzel görünmek için seçtiğiniz tesettür nişanlık kadar yaptıracağınız tesettür nişan başı da önemli.

Tesettür Nişan Elbisesi Seçimi

Öncelikle yaptıracağınız tesettür nişan başı tabii ki seçtiğiniz tesettür nişan elbisesi ile uyumlu olmalı. Zaten pek çok nişan kıyafeti ile birlikte tesettür nişan başı için gerekli, elbisenin kumaşından ya da elbise ile uyumlu baş örtüsü ve tül de verilmekte. Eğer nişanlığınızı özel olarak diktiriyorsanız yine terzinizden bu parçaları isteyebilirsiniz.

Nişan Başı Nasıl Seçilir ?

Tesettür nişan başınızı seçmeden önce olabildiği kadar fazla model incelemenizde yarar var çünkü bu özel gecede seçtiğiniz nişanlık kadar tesettür nişan başı modeliniz de önemli. Yüzünüze en çok gidecek ve her şeyden önemlisi sizin içinize en çok sinecek modeli bulmak için olabildiği kadar farklı tesettür nişan başı modeli inceleyin.

Tesettür nişan başı modelleri arasında oldukça farklı modeller var. Son yıllarda en çok tercih edilen modellerin arasında tüllü modeller var. Başınızdan aşağıya adeta bir duvak gibi sarkan bu tüllerin baş kısmı ise inci ya da parlak taşlarla bezenerek görkemli bir görünüm oluşturabiliyor. Bu noktada tercih yaparken elbisenizin modelini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bu konuda nişan başınızı yaptıracağınız kuaförden de destek alabilirsiniz.

En Güzel Tesettür Nişan Başı Modelleri

Fiyonklu-Tesettür-Nişanbaşı Kabarık-Nişan-Başı  Nişan-Başı-Modelleri Nişan-Başı-Modelleri-2014 tesettür Tesettür-Nişan-Başı Tesettür-Nişan-Elbisesi

Bu yazı 5673 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Meliha dedi ki:

    Nişan başı modelleri arıyorum ama kuaförlerden tereddüt ediyorum istediğim gibi olmayacağından korkuyorum. 🙁

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR