Takip Et

Tesettür Mayo

tesettür mayo modelleri 2016
Paylaş
 

Yaz mevsiminin en sıcak günlerini yaşadığımız bir dönemde insanların tatile çıkması en doğal hakları. Muhafazakar bayanlarda bu sıcak günleri denize ve havuza rahatça girebilmeleri için tesettür mayoyu tercih etmeleri gerekiyor. Her renkten ve desenden tesettür mayo bulmak mümkün olduğundan bu mayolar her yaş grubuna hitap etmektedir.

Tesettür mayolar, kapalı mayolar, yarım kapalı mayolar, yarım haşemalar ve tam haşemalar ile siz hangi tarz mayo türünde kendinizi güvende ve rahat hissediyorsanız bu seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Son yıllarda tesettür giyim sektörünün gelişmesi ile tesettür mayoları hemen hemen bu sektördeki firmaların hepsi üretmekte bu sayede muhafazakar bayanların farklı renk, desen ve model seçme alternatifi artıyor. Bu arada rekabetin etkisiyle fiyatlarda ilk zamanlara göre oldukça makul bir hal aldı.

İster deniz ve havuzda rahatça yüzebilir isterseniz kumsalda rahatlıkla dolaşabilirsiniz bu sayede kendinizi bu aşırı sıcaklarda serinletebilirsiniz. Tesettür mayoları isteğinize göre tayt şeklinde olan modeli, yarım haşemaları yada uzun kollu haşemaları tercih edebilirsiniz.

Sadece bayanların kullanımına ayrılmış deniz ve havuzlarda bir çok muhafazakar bayan tesettür mayo kullanmayı buralarda da kullanmaya devam ediyor bu ortamlarda tayt şeklinde olan modelleri tercih ederseniz hareket kabiliyetiniz artacağından size güzel bir deneyim sağlayacaktır.

Tesettür mayonuzu daha uzun süre kullanabilmeniz için aşağıdaki öneriler göz atın isterseniz.

  • Tesettür mayonuzu her kullanım sonrasında elde ılık su ve beyaz sabun ile yıkayın.
  • Yıkama işlemlerinde kesinlikle çamaşır makinesi, sıcak su, deterjan, çamaşır suyu ve benzeri maddeleri kullanmıyoruz.
  • Güneş yağı ve benzeri kozmetik ürünlerinden iyice arındırın.
  • Kuru temizleme ve ütüleme yapmayın.
  • Direkt güneş ışığında değil gölgede tersinden sererek kurutun.

Siz değerli muhafazakar bayanlar için bazı firmaların ürettikleri ve 2016 kataloglarında yer alan tesettür mayo çeşitlerini aşağıdaki fotoğraf galerimizde paylaşıyoruz. Bu galeriden modelleri görebilir ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu yazı 1178 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR