Takip Et

Tesettür Giyimde Doğru Kombin Nasıl Yapılır?

Tesettür Giyimde Doğru Kombin Nasıl Yapılır
Paylaş
 

Tesettür Kombin

Tesettür giyimi tercih eden bayanlar tesettür kombin yapmanın ne kadar önemli ve zor olduğunu bilirler. Hem oldukça muhafazakar hem de oldukça modern ve şık giyinmek için aslında hiç de zorlanmanıza gerek yok. Sizlere sunağımız birkaç küçük öneri ile sizler de tesettür giyiminde doğru bir kombini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede de hem modern hem de şık olmanın yanı sıra rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir kombin hazırlamış olacaksınız.

Tesettür giyimde doğru kombin nasıl yapılır?

-öncelikli olarak vücut tipinizi oldukça iyi bilmeniz gerekmektedir. Her beğendiğiniz tesettür giyim ürünlerinin size yakışması mümkün değildir. Bunun için de eğer kilo sorunu yaşıyorsanız kesinlikle dar kalıplara sahip olan etek ve pantolon ve bluzları kesinlikle tercih etmemelisiniz. Bunun yanı sıra başörtü seçiminizde yine tesettür giyimde en önemli olan noktalardan birisidir.

-tesettür giyiminde kesinlikle şıklığınız tamamlayacak en önemli etkenlerden birisi de renk seçimidir. Bunun için de size en çok yakışan renk aralıklarını bilmeli ve alışveriş yaparken genellikle bu renk aralıklarında seçimler yapmalısınız. Öncelikli olarak bu yıl tesettür modasında tek renk kullanımı oldukça fazla ön plana çıkmaktadır. Sizler de tek renk giyinmeyi seviyorsanız kesinlikle bu yıl bu moda akımını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

-genellikle baş örtüsü ve diğer kıyafetleriniz ile renk uyumunu yakalamanız oldukça zor olabilmektedir. Bunun içinde canlı ve zıt renkleri kullanmak yerine daha soft ve aynı renk aralıklarına sahip olan renkleri tercih ederseniz daha kolay ve daha şık bir şekilde Tesettür Kombin yapabilirsiniz.

-yanlış bir baş örtüsü seçimi kesinlikle oldukça şık olduğunu düşündüğünüz kombininizi bile bir anda mahvedebilir. Öncelikli olarak günlük kıyafetleriniz ile kombin yaparken kesinlikle şal modellerini tercih ederseniz daha şık bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Daha abiye ve şık bir kıyafeti ise kesinlikle şal ile değil şık bir eşarp veya baş örtüsü ile tamamlayabilirsiniz.

-uzun yelekler her zaman hemen her kıyafetiniz ile adeta hayat kurtarıcı bir parça olarak kullanılabilir. Bunun içinde hangi renk veya desene sahip olursa olsun özellikle kumaş uzun yeleklerden bir tane dolabınızda bulundurmalısınız. Spor ya da klasik hangi kombin için tercih ederseniz edin kesinlikle seçtiğiniz kıyafetleri anında şık bir kombin haline getirebilirsiniz.

tesettür giyimde kesinlikle şık ve zarif olmak isteyen bayanların abartılı olan tüm parçalardan uzak durması gerekmektedir. Bu kural baş örtüsü yapımında makyaja kadar geçerli olan en önemli şeylerden birisidir.

Tesettür Kombin - Tesettür Giyimde Doğru Kombin Nasıl Yapılır?

Tesettür Giyimde Doğru Kombin Nasıl Yapılır?

Bu yazı 1111 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR