Takip Et

Tesettür Giyim İlkbahar Yaz Trend Renkleri 2016

Tesettür Giyim İlkbahar Yaz Trend Renkleri 2016
Paylaş
 

2016 İlkbahar Yaz Trend Renkler…

Tesettür Giyim İlkbahar Yaz. Tesettür giyimin kendine has modası içinde tüm markalar ve tasarımcılar, tüm dünyanın modasını takip ediyorlar. Hal böyle olunca, tesettür giyimde kullanılan moda renkler de elbette tüm dünyada trend olan renklerle çabucak kaynaşıyor. Tesettür giyim ilkbahar yaz trend renkleri 2016 yılında da dünyanın modadaki renklerine uyum sağlayacak modellerle tesettür giyimi tercih edenlerin beğenisine sunuldu.

Son yılların en hızlı gelişen ve büyüyen giyim sektörünün tesettür giyim olduğunu söylemeye sanırız gerek yok. Çoğunluğunu genç nüfusun oluşturduğu güzel ülkemizde özellikle gençlerin tesettüre olan ilgisinin bunda belirleyici olduğu bir gerçek. Bu durum, tesettür giyimine her geçen gün yeni markalar ve tasarımcıların eklenmesiyle birlikte büyüyerek gelişiyor.

Bu sezon dünya modasına doğaya ve doğala geri dönüşü temel alan yaklaşımların hakim olduğunu söyleyerek başlayalım. Geçtiğimiz sezonda da ağırlıklı olan moda trendinin bu sezon da renkleriyle modanın hemen tüm alanlarında etkisini göreceğiz. Yeni sezonda doğal renklerin biraz daha açık tonlarıyla buluşuyor ve sezonun moda trendi olarak tüm dünya modasında Rose Quartz ve Serenity renkleri ön plana çıkıyor. Açık ve uçuk pembe renkler ve tonları olan Rose Quartz ve Mavinin neredeyse tüm tonlarına öncülük eden Serenity renkler, dünya modasında bu ilkbahar ve yaz aylarında yükselen renk tercihleri durumunda.

Tesettür Giyim İlkbahar Yaz Trend Renkleri 2016

Tesettür Giyim İlkbahar Yaz Trend Renkleri 2016

Tesettür giyim ilkbahar yaz trend renkleri arasında da sıklıkla göreceğimiz moda renklerden uçuk pembe tonları ve mavinin neredeyse her tonlarının modası hem ılık bahar günlerine hem de sıcak yaz günlerinin enleri arasında. Tesettür giyimin kendine has tarzı ve talep edilen kültürel renklerle de birleşince, ilkbahar yaz sezonunda tesettür giyim modasında açık pembe, pudra, şeftali, limon sarısı, çağla yeşili, mint, turkuaz, bebe mavisi, elegant ve lila trend renkler olarak karşımıza çıkacak.

Yeni sezonda doğayla uyumlu rengarenk tuniklerden cıvıl cıvıl eşarplar ile kombinlenen doğaya geri dönüş çizgisinde pek çok model bulabilmeniz mümkün görünüyor. Tesettür giyimde kullanılan doğal renklerin tek renk olarak değil, çoğunlukla çok rengin bir arada kullanıldığı kumaşlarla daha da zengin bir görünüm tesettür giyim modasına bu yaz serinletici bir hava katacak.

2016 İlkbahar Yaz Trend Renklerini Galerideki Fotoğraflarda Görebilirsiniz…

Bu yazı 1034 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR