Takip Et

Tesettür Gelinlik Modelleri

Paylaş
 

Tesettür gelinlik modelleri Özel Tesettür’de…

Evlilik kutsal bir müessese, malum… Ve düğün günü bir kızın küçüklüğünden beri hayalini kurduğu, belki de hayatının en güzel günü. Hayatınızın bu en güzel gününde tabii ki günün yıldızı ve en güzeli siz olmalısınız. Düğün günün en önemli parçası ise gelinlik. En güzel tesettür gelinlik modelleri ile size bu özel gününüz için fikir sunmaya çalışacağız.

Tesettür gelinlik modelleri oldukça fazla çeşitte. Gelinlik seçimi yaparken farklı modelleri inceleyerek bir model belirleyebilir ya da yine modelleri inceleyerek kendiniz farklı bir gelinlik tasarımı yapabilirsiniz.

Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı ?

Gelinlik seçme serüveninize öncelikle nasıl bir kumaş istediğinizi sorgulayarak başlayın. Etekleri tülden mi olsun yoksa düz mü? Buna karar verdikten sonra ne denli kabarık bir etek istediğinizi sorgulayabilirsiniz. Etek kısmına karar verdikten sonra sıra geliyor üst kısma. Üstü dantel görünümlü mü olsun yoksa işlemeli mi?

Peki ya işlemeler: inci boncuk mu olsun yoksa kristal boncuk mu? Sorular bu şekilde devam etse de birkaç farklı model inceledikten sonra nasıl bir gelinlik istediğinize karar vermeniz kolaylaşacaktır.

Duvak Seçimi

Gelinlikle birlikte tabii ki duvak da çok önemli. Çok farklı gelinlik modelleri olduğu gibi farklı duvak modelleri de olduğunu hatırlatmak isteriz. Farklı türban bağlama modelleri ile oluşturulan türban – duvak ikilisi düğün gününüzde güzelliğinizi ve masumiyetinizi birleştirerek sizi günün yıldızı yapacak.

En güzel tesettür gelinlik modelleri

Bu yazı 2750 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Rika dedi ki:

    Tekbir giyim gerçekten tesettürlü bayanlara çok güzel kıyafetler sunuyor. Daha gidip görme fırsatım olmadı şu ana kadar bulunduğumuz yerde olmamasından dolayı inşallah alışveriş yapmak nasip olur ..

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR