Takip Et

Tesettür Abiye Modelleri

Paylaş
 

Düğün, sünnet, nikah, mezuniyet gibi özel günlerde gecenin en şık hanımlarından biri olmak için tesettür abiye modelleri incelemesi yapabilirsiniz.

Özel Tasarım Tesettür Abiye

Tesettür abiye modelleri arasından seçeceğiniz elbise ile şık bir görünüme bürünebilirsiniz. Elbisenizi tamamlayacak olan ayakkabı, çanta ve aksesuarlar ise doğru bir görünüm elde etmek için özenle seçmeniz gereken parçalardan. Ayakkabı ve çanta renginizi elbisenizden farklı ama elbisenize uyumlu bir renkten seçmeye özen gösterin. Ayakkabı ve çantanın takım olması ise kesinlikle şıklığın olmazsa olmazlarından. Takım olmayan ayakkabı ve çanta ikilisi rahatsız edici bir görünüm oluşturabilir.

Tesettür Abiye Elbise Aksesuarları ve Takıları

Tesettür abiye elbisenizi tamamlamak uygun takıları seçmek de önemli. Eğer gösterişli, işlemeli, pullu ya da bir elbiseniz varsa sade takılar seçmenizde fayda vardır. Böyle bir elbiseyle birlikte gösterişli takılar takarsanız abartılı bir görünüme kavuşursunuz. Türbanınızı kulaklarınız görünecek şekilde örtüyorsanız farklı küpe modellerinden de faydalanabilirsiniz.

Tesettür Abiye Elbise Başörtü Seçimi

Tesettür abiye elbisenizin en büyük tamamlayıcısı ise tabii ki türbanınız… Genelde abiye elbiselerle birlikte baş örtüsü satılsa da olmadığı durumlar da olabiliyor. Böyle bir durumda elbisenizin rengine uyumlu bir renkte seçeceğiniz türbanla elbisenizin zarafetini tamamlayabilirsiniz. Farklı türban bağlama modelleri de bu noktada faydalanabileceğiniz alanlardan. Sade bir elbiseniz varsa farklı türban modellerinden birini yaptırarak güzel bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri

abiyeelbise abiyeelbisetesettur

şık-tesettür-elbise

Bu yazı 2484 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR