Takip Et

Tesettür Abiye Modelleri 2016

Tesettür Abiye Modelleri 2016
Paylaş
 

Tesettür Abiye Modelleri

Düğün, nişan ve davetlerin özel kıyafetlerini oluşturan tesettür abiye modelleri, yeni sezonda normal abiye giyimin büyülü dünyası tüle yavaş yavaş adım atıyor. Tül detayın yoğun olarak kullanıldığı yeni tesettür abiye modelleri, örme viskon kumaşlar, jakarlı abiyelerle, özellikle gençlerin ilgisini çekmeyi hedefliyor.

Dört Mevsim Giyilebilen Tesettür Abiye Modelleriyle Bahara Merhaba

Tesettür Abiye Modelleri 2016

Tesettür Abiye Modelleri 2016

Gecenin şıklık yarışında bir adım önde olabilmenizi sağlayacak modeller arasında yer alan tül detaylı tesettür abiyeler, viskon kumaşın sunduğu kullanım kolaylığıyla buluşarak içinde kendinizi çok daha rahat hissede bilmenizi sağlıyor. Abiyelerin manşetlerinden ve etek ucundan göz kırpan tül ve güpür detayların kıyafetlere daha spor bir hava kattığını söylemeliyiz. Yalnızca bu yönüyle bile gençlerin denemekten çekinmeyeceği modeller büyük ilgi görüyor. Abiyelerde kullanılan şık, taşlı kemer detaylar, kıyafetleri biraz daha hareketlendirmeye yetmiş. Son dönemin moda renkleri arasında sayabileceğimiz hardal, dikkatleri üzerinizde toplayacak iddialı renklerden yalnızca biri.

Alternatifler Arasında Jakarlı Modeller Var

Tesettür Abiye Modelleri 2016

Tesettür Abiye Modelleri 2016

Normal giyim tercih edenlerin uzun süredir kullandığı jakarlı abiyeler, tesettür abiye modellerinin yakın ilgisiyle birlikte yeniden uyarlanmış formlarda tesettürlü bayanların kullanımına sunuldu. Modellerde çok daha büyük motiflerle, güpür aplikelerle detaylandırılan, gösterişin ön planda tutulduğu, bunu sağlarken rahat kullanımın da elden bırakılmadığı tasarımlar, tesettür abiye modelleri arasında kaybolan ve zor seçim yapan tesettürlü bayanların denemesinde yarar gördüğümüz modellerden.

Tesettür Abiye Modellerinde Doğru Kombin Nasıl Olmalı?

Abiyelerin özel kıyafetler olduğu kadar doğru kombinlenmesi, onu çok daha özel kılan ayrıntılardan. Bu yönüyle doğru bir kombin için birkaç küçük öneri tercihlerinizde sizlere kolaylık sağlayabilir. Öncelikle iddianızın merkezini bulmalısınız. İddianız, kıyafetinizin ön planda tutulan bölümünü oluşturuyor. Bu, abiyede kullanılan renk, kumaş özelliği olabileceği gibi, güpür aplikeler de olabilir şık bir taşlı kemer de. En can alıcı noktadan başlayarak birbiriyle uyumlu renklerin birlikte kullanılması doğru kombini oluşturmanızı kolaylaştıracaktır.

Abiye kombini deyince akıllara hemen şal gelse de geçtiğimiz sezon yıldızı yeniden parlayan eşarpların da alternatifler arasında olduğunu unutmayın. Doğru bir kombin için abiyeyle yakın renk tonları denemek size en çok yakışan şal ya da tercihe göre eşarbı bulmanızı sağlayabilir.

Kombinin Önemli Aksesuarları Abiye Çantalar

Abiye çantalar, doğru bir kombinin öne çıkan objelerini oluşturuyor. Çanta seçiminde standart renklere bağlı kalmayıp, abiyeyi tamamlayan ve öne çıkaran tonlar tercih edilmesi, daha zarif bir görünüme kavuşmanızda aksesuar anlamında en büyük yardımcınız olabilir.

Tesettür Abiye Modelleri 2016 Galerisi

Bu yazı 4002 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Aslı Çınar dedi ki:

    Fiyat ne kadar acaba baştaki kırmızı ve yeşil elbise yanyana aynı olan yeşil rengi fiyatı

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR