Takip Et

Tesettür Abiye Modelleri 2015

Paylaş
 

Tesettür abiye modelleri 2015 ürünlerde yine diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda yine çok şık kıyafetler, çantalar yer alacak. Düğünlerin vazgeçilmezi olan abiye modelleri bu yılda çok şık olarak karşımıza çıkacak.Siyah abiye elbise

Tesettürün kelime anlamı örtünmek demektir. Dinimiz gereği kapalı olması gereken yerlerin kapalı olmasıdır. Ama bayanlar inançları gereği örtünseler de yinede şıklıklarından ödün vermek istemezler. Tesettür giyimde her keseye, her markaya uygun modeller hazırlayan modacılar her sezonda defilelerle marifetlerini sergilemektedir.

Tesettür  giyimde de diğer giyim tarzlarında olduğu gibi birbirinden şık kıyafetler hazırlanmaktadır. Kıyafetlerin yanı  sıra çanta, kemer, ayakkabı vb. çeşitli aksesuarlar yardımı ile canlılık kazandırılıp, renk uyumu ile tesettür giyim kombinasyonu harika olmaktadır.

Marka takıntısı olan bayanlar içinde moda evleri, mağaza vb. yerlerde çok şık elbise ve günlük kıyafetler bulunmaktadır. Yalnız tesettür giyimde bayanların istediği ucuz olsun kavramı yok gibidir.

Çünkü neredeyse bütün parça ve kıyafetler pahalıdır. Tesettür giyimde günlük hayatta kullanılan parçalar dışında, çok şık balo elbiseleri ve nişan kıyafetleri de bulunmaktadır.  Ve her sene olduğu gibi bu senede şıklık isteyen bayanlar tesettür abiye modelleri 2015 kategorisini dört gözle beklemektedir.

Bayanların modayı takip etmesinden tesettür abiye modelleri 2015 modellerini araştırıp takip etmesi pek uzun sürmeyecek çünkü modacılar ve moda evleri daha modeller piyasaya sürülmeden parçaların tanıtımını defilelerle sunmuş olacak.

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri 2015

2015 alvina tesettür giyim 2015 tesettür abiye abiye modelleri Abiye modelleri 2015 abiye tesettür alvina abiye elbise Alvine tesettür abiye alvina abiye elbise Kuaybe gider abiye Mavi-tesettür-abiye Pembe tesettür abiye  tesettür abiye Tesettür abiye 2015

Bu yazı 2461 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Andika dedi ki:

    Vasilache diyor ki: Harika ama benim gelinliğim daha güzeldi. Yinede bunlardan biriylede evlenmek isterdim su bustler icinde konusanlara bir sey soyleyim BU BIR GELINLIK elbete bir renk olaca kirmizi olacak hali yooook kolaysa siz yapin bakalim Emeğinize ellerinize sağlık.

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR