Takip Et

Takı Dövmeleri

Paylaş
 

Son günlerde özellikle ünlüler arasında takıyı andıran dövmeler görebilirsiniz. Genellikle çok kolay uygulanan ve sonrasında yıkandığında yok olup giden bu dövmeler ya da diğer bir adı ile yapıştırıcı takılar ile son trendi yakalamayı başarabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında dövme takılarını sık sık paylaşıyorlar. İsterseniz bileklerinizi süslüyor, isterseniz boğazlarınızı süslüyor hatta ayak bileklerinize dahi yapabileceğiniz birçok modelini bulabiliyorsunuz. Sonuç olarak bu yıl son trend özellikle de plajlarda kullanmak üzere satın alacağınız takı dövmeler oluyor.

Takı dövmeleri öyle kolay olayda geçmiyor. Birkaç gün sonra iyice ovalanarak yıkandığında çıkan bu dövmeler ile yani denize dahi girebilirsiniz. Genellikle altın satısı renginde yapılan dövmeler hem çok çabuk fark ediliyor hem de yanık tene daha güzel duruyor. Parmaklar için uygulana dövme takılar bile söz konusu. Yüzük modelleri şeklinde, hal hal şeklinde ya da şahmaran şeklinde alabileceğiniz her modelini bulabilirsiniz.

Yurt dışından çok hızlı bir akın ile ülkemize gelen ve artık çok uygun fiyatlar işle satılan bu dövme takılar tek seferlik bir kullanma sunuyor. Dolayısı ile stoklu olarak alıp istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Başarılı ve kaliteli bir ürün aldığınızda, uzaktan bakıldığında bile anlaşılamayacak kadar güzel duran ve gerçek takı gibi duran bir model görebilirsiniz. Uygulaması ilk olarak sizi biraz zorluyor olabilir ama bir süre sonra eliniz alışacak ve ister boğazınıza, ister kolunuza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Sizlerde birçok farklı modeli bulamak için internetten yardım alabilir ya da artık makyaj malzemeleri satan birçok noktada bu ürünleri bulabilirsiniz. Kolayca uygulana dövme takılar ile günlerce aynı tarzı yakalayacak ve sonrasında ise değişik modeller ile uygulama yapabileceksiniz.

Takı Dövmeleri Modelleri

Bu yazı 1539 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Neslihan dedi ki:

    Takı dövmeleri nerede bulabilirim?

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR