Takip Et

Sonbahar Tesettür Modasının Öne Çıkanları

Sonbahar Tesettür Modasının Öne Çıkanları
Paylaş
 

Sonbahar Tesettür Modasının
Öne Çıkanları

Yaz mevsiminin sonlarına yaklaşmışken yavaş yavaş sonbahar modasını da yakından incelemeye başlayabiliriz. Sonbaharın gelmesi ile birlikte artık uzun kollu ve biraz daha kalın kıyafetlere geçişi başlatabiliriz. Bununla birlikte bu yıl tesettür modasına sonbahar konsepti ile birlikte modern parçaları da sıklıkla görebilirsiniz. Bunların içinde ise kapların oldukça farklı modellerini görebilirsiniz. Tesettür modasında bu yıl siyahın tonları ve toprak renklerinin hemen her tonunu bulabilirsiniz. Bununla birlikte üst üste giyinmek yerine bu yıl sonbahar tesettür modası içinde tek parça giyinmenin moda olduğunu da ayrıca belirtebiliriz. Siyah demişken ilk olarak tesettür giyimde en çok kullanılan kaz ayağı deseninin bu yılda yine oldukça moda olduğunu söyleyebiliriz. Kaz ayağı desenli uzun yelekler kesinlikle sonbahar tesettür modasına damgasını vuracak olan en önemli parçalardan birisidir.

Panço tarzı kısa mantolarda ise bu yıl en çok kürk detayını görebiliyoruz. Sizler de sonbaharın serin akşamlarında ne çok ince ne de çok kalın bir kıyafet giymek istemiyorsanız kesinlikle mevsimlik olarak kullanabileceğiniz ve oldukça şık olan bu pançoları ve montları tercih edebilirsiniz.

Yine sonbahar mevsimine özel olarak yapılmış mevsimlik kabanların içinde yine en çok öne çıkan detaylar içinde de kareli yani ekose kumaş olarak bilinen kumaş cinsi oldukça ön plana çıkmaktadır. Üstelik panço şeklindeki oldukça şık seçeneklerin ve eteklerin bu mevsimde takım olarak tesettür modası içinde oldukça sık görebileceğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

Sonbahar tesettür modasının öne çıkanları içinde ise kesinlikle ilk sırada gösterebileceğimiz parçalardan birisi de kaşe kumaştan yapılan uzun eteklerdir. Bunların en öne çıkan detaylarından birisinin de kesinlikle şıklığıdır. Dar bir kalıpta olmasının yanı sıra alt kısımlarının püskül detayı ile de şıklığını tamamlaması da bu yılın en çok ön plana çıkan parçalarından birisi olmasını sağlamıştır.

Pileli Pantolon Modelleri

Her zaman tesettür modası için de şıklığın yanı sıra rahatlığı da ön planda tutmak isteyenlerdenseniz kesinlikle pileli kumaş pantolonlardan bir tanesini dolabınızda bulundurmayı unutmamalısınız. Piliseli olarak geçen ve şıklığının yanı sıra rahatlığı ve konforu ön planda tutan bu tür pantolonlar ile üstelik oldukça kolay bir şekilde kombinlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

Sonbahar renklerinin içinde özellikle tesettür modasına sonbaharın renklerini ağırlıklı olarak bulabileceğiniz gibi bu yılın en gözde en çok öne çıkan renklerinden birisinin de siyah ve kırmızı olduğunu da söyleyebiliriz. Kareli kumaşları ise günlük yaşantınızda veya iş kıyafetlerinizde tercih edebilirsiniz.

Bu yazı 1358 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR