Takip Et

Refka Tesettür Tuniklerle Bahara Merhaba

2016 İlkbahar Refka Tesettür Tunikler
Paylaş
 

Refka Tesettür Tunikler

Refka Tesettür Tunikler. Tesettür giyimin tutulan giy çık modellerinin başında gelen tunikler, hem gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası hem de iş yaşamının aranan ürünlerini oluşturuyor. Refka’nın kreasyonunda yer alan Refka tesettür tuniklerle, bahar aylarının cezbeden havasına uygun, çiçeklerin büyülü dünyasının, etrafa ışık yayan, özel ve moda renklere, desenlere sahip tunikleri; yeni sezonda gençlerin ve her zaman genç kalabilenlerin tercihleri arasında.

Refka’nın tesettür tunik modellerine yeni bir soluk kattığı, baharın tüm renklerini taşıyan keten tunik modelleri, baskı çiçek desenleri ve kullanılan derin yırtmaçlarıyla çok daha rahat bir kullanım sunuyor. Yalnızca baharın değil, aynı zamanda yaz mevsiminde de sıkça kullanılması beklenen, rahat ve şık tunik modellerinden biri olan çiçek baskı desenli tuniklerle birlikte kanvas pantolonlar iyi birer kombin oluşturabilir. Son dönemin moda renklerinden ekrunun kullanıldığı tunik, şıklığından ve rahatlığından ödün vermeden kaliteli giyimin önemine inanan tesettürlü bayanların beğeneceği modellerden biri.

Refka keten tesettür tunik yalnızca ekru renk ile sınırlı değil. Marka keten tesettür tunik için iki farklı renk seçeneği sunuyor. Daha koyu renklerin kendine yakıştığını düşünen zevk sahibi bayanlar da elbette unutulmamış. Tuniğin lacivert renk seçeneği de vitrinlerdeki yerini aldı. Refka lacivert keten tunik ile birlikte kullanılacak olan yine ekru renk kanvas pantolon gerçekten şık bir kombin yakalamanızı sağlayabilir. Sıcak havaların serinletici kumaşlarından olan keten, hem rahat bir kullanım hem de bahar ve yaz aylarında daha serin bir konfor sağlıyor.

2016 İlkbahar Yaz Refka Tunik Koleksiyonu

Bu yazı 1112 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR