Takip Et

Pınar Şems Kombinleri

Paylaş
 

Pınar Şems, moda eğitimi alarak kendi tasarımlarını tüm dünyaya yaymak isteyen bir öğrenci iken hayalleri gerçek oluyor. Kendi ismini verdiği tesettür tasarımları ile oldukça dikkat çeken bir kişilik haline gelen ünlü bir moda tasarımcısı Pınar Şems, artık sadece bir isim değil marka haline gelmiştir. İsmini markalaştırmayı başaran ünlü tasarımcı oldukça şık ve tam da tesettürlü bayanlar için hazırladığı kombinleri ile göz kamaştırıyor.

Pınar Şems kombinleri için sayfamızdan göz atabilirsiniz. Sizin için hazırlanan muhteşem kombinler ile çeşitli ortamlarda giyinebileceğiniz kıyafetleri bulma fırsatına sahip olacaksınız. İlk başlarda terzi olarak başladığı kariyerinde modellerin ve tasarımların beğenilmesi üzerine siparişleri yetiştiremeyen genç tasarımcı, durum böyle olunca artık fason üretime geçerek herkese hitap etmeye çalıştı. Bu sayede daha geniş kitlelere ulaşarak kendi adını duyurdu. Şimdi ise oldukça ünlü tesettür tasarımcıları arasında yer alıyor.

Peki, tesettür kombinleri nasıl yapılması gerekir? İnternet üzerinde ve tüm sosyal ağlarda oldukça fenomen hale gelen Pınar Şems tasarımlarını ve kombin modellerini takip etme fırsatınız var. Anlatacak olursak her kombin gibi tesettür kombinlerinde de renk uyumu oldukça önemli. Özellikle eşarplarda veya şallarda renk uyumunu yakalamak sizin için güzel olacaktır. Bir diğeri ise etek – gömlek, tunik – pantolon veya şık bir boy elbise olabilir. Fakat bunların uyumluluğunu üzerinize giyinmeden bilemezsiniz. Sizde şık kombinler oluşturmak için Pınar Şems’i takip edebilirsiniz.

Bu yazı 1183 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR