Takip Et

Özel Tasarım Tesettür Abiye

Paylaş
 

Tesettür modası denildiğinde ilk akla gelen elbette ki hazır giyim firmaları. Ancak sosyal medya etkisi ile birlikte en çok takip edilen modeller arasında özel dikimler zirveye ortaklığını korumaya devam ediyor. Öncelikle abiye sonrasında özel kombin yapmak isteyen hanımlar oldukça değişik tarzda tasarım ve modeller bulmak mümkün. Tesettürlü hanımların abiye modellerinde istedikleri ölçü ve özelliklerde sipariş vermeleri kombin yapma konusunda da değişmemektedir.

 

Özel Tasarım Tesettür Abiye

Özel Tasarım Tesettür Abiye

Özel tasarım abiye ve kombin modellerin artık online e-ticaret platformlarında da kolaylıkla temin edilebilmesi, alışverişi eziyet olmaktan çıkarıp keyifli birhale getiriyor. Tesettürlü hanımlar için değişik model ve trendlerde geliştirilmiş abiye modellerini tasarlayan bayan giyim satış siteleri, özel tasarım abiye ürünlerinde kişinin bulunduğu lokasyondan bağımsız istenen ölçülerde kombin tasarlamaktadırlar.

 

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri

Kesinlikle birbirine benzemeyen çok farklı tasarım ve işlemlerden oluşan özel tasarım abiye ve kombinleri sizin için seçerek sitemize ekledik. Özel Tesettür editörleri olarak size en iyiyi, en hızlı şekilde sizlere ulaştırmak öncelikli hedefimiz. Sitemizi her gün ziyaret ederek daha kolay alışveriş yapmanın keyfini yaşamak ve tesettür moda dünyasını yakinen takip edebilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz özel tasarım abiye modellerini incelemek için galerimizi inceleyebilir ve sipariş için hepsi birbirinden kaliteli butiklerimizden birini, yazımızın sonundaki listeden seçebilirsiniz.

 ÖZEL TASARIM TESETTÜR GİYİM ÜRETİMİ YAPAN BUTİKLERİMİZ

ARZU ERGEN

AZRA ÖZER

BETÜL IŞIK

DİLEK ETİZ

EDA ERTUNÇ

ELİF ALMAK

GAMZE POLAT

GÖNÜL KOLAT

HİLAL BAŞ

İLKNUR KARACA

KUAYBE GİDER

MELEK KONAT

MERVE GÜNDÜZ

MEVRA

MİNEL AŞK

NİLÜFER KAMACIOĞLU

NUR BANU

ÖZNE OLMAK

PINAR AKŞAM

PINAR ŞEMS

PİLE BUTİK

SALİHA

SEMA ŞİMŞEK

SOM FASHİON

ŞEYMA EYBEYOĞLU

ULVİYE PORTAKAL

ZEHRACE

Bu yazı 3525 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR