Takip Et

Mevsimlik Ferace Modelleri

Paylaş
 

Tesettür kıyafetin vazgeçilmez parçası olan ve çoğu zaman büyük kurtarıcısı olan ferace ürünleri her zaman en fazla tercih edilen kıyafetlerden biri olacaktır. Gerek oldukça sade modelleri ile gerek biraz daha taşı ya da işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Mevsimlik Ferace Modelleri ile hem yaz ayında hem de durumuna göre kış aylarında rahatlıkla giyim yapabilirsiniz. Hem altınızdaki kıyafetiniz ile uyum sağlayacak hem de tam istenilen bir kupta olması en çok tercih edilen modellerden biridir.

Mevsimlik ferace modellerinde dikkat etmeniz mevsimine göre uyumlu renk seçmeniz olacaktır. Elbette sizler her kıyafetiniz ile uyumlu olsun diye siyah rengi daha fazla tercih edebilirsiniz ama siyah ferace modellerinin yanı sıra farklı renk tonlarında da alarak yedekte kalmasını sağlayabilirsiniz. Beyaz bir takımınızın üstüne beyaz giymek yerine daha uygun ve ona uyumlu bir ferace modeli daha hoş olabilir. dolayısı ile uygun fiyatlar ile bulduğunuzda bizce birden fazla almalı ve yedekte tutarak her zaman orantılı ve uyumlu giyinmeyi baz almalısınız.

Ferace fiyatları ise elbette değişiyor ama ortalama olarak 80 liradan başlıyor diyebiliriz. Özellikle 200 lira gibi rakamlarda daha çok model ile karşımıza çıkan ferace için bayanlar pek fiyata bakmıyor ve hem rahat olmasını hem de tesettüre tam olarak uyumlu olmasını baz alıyorlar. Kısa bir boyda olmaması, çok fazla renkli olmaması ya da aşırı taş ve işlemeden kaçınıyor olması aslıda ferace modelinin zaten tam olarak tanımı olmuş olacaktır. Onlara uygun eşarplar ile de güzel bir kombin yapabilir ve tesettürlü bayan olarak gittiğiniz her yerde çok rahat edebilirsiniz. Dolayısı ile sizler için sunduğumuz mevsimlik Ferace Modelleri 2016 sezonunu inceleyebilirsiniz.

Mevsimlik Ferace Resimleri

Bu yazı 1783 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Meryem dedi ki:

    Mevsimlik ferace alırken şunlara dikkat edilmeli bir kaç ay giyeceğimiz için bedenimizin biraz büyüğünü almalıyız 🙂

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR