Takip Et

Kurban Bayramı Kombinleri

Paylaş
 

Kurban bayramına yaklaşırken ne giysem telaşı başladı. Kurban bayramı kombinleri ile sizlerin telaşını bi nebze gidermek istedik. Tesettürlü bayanlar için her zaman şık giyinmek ve tarzını ortaya koymak elbette önemli olacaktır. Sadece sınırlı tarzda kıyafeti giymek demek, kadının içinde rahat etmeyeceği modellerden oluşmuyor ki! Tesettürlü bayan kombinleri ile kadınlarda artık tüm bayram ziyafetlerinde ayrı ayrı kombinler yapabilir ve çok şık kombinler ile en güzel bayramları onlar giyebilir. Peki bayram için kapalı bayanlar neler giyebilir ve bu yıl neler modada en çok ön plana çıkıyor.

Özellikle bayram kombinlerinde biraz daha samimi ama biraz daha resmi olarak giyinmek yıllardır var olan bir durum. Dolayısı ile daha pantolon modellerinden ayrı olarak etek tunik takımları ya da tek parça elbise gibi modellerde tercih edilebilir. Elbette pantolonlu bayram kombinlerinde üzerine şık bir tunik giyerek de daha rahat olabilirsiniz. Aslında bu biraz sizin tarzınız ile ve aldıklarınız ile doğru orantılı olacaktır.

Tunik modelleri

Bayram kombinlerinde tesettür tunik modelleri bu yıl kış ayına uygun olarak tasarlanıyor. Daha pastel tonlarda ya da koyu renklerde çok fazla model bulmanız mümkün. Sizler özellikle denge sağlamaya çalışmalı ve tunik ile pantolonun uyumunu sağlamalısınız. Bayramlarda tesettürlü bayanlar kombinlerini takımları ile süsleyebilir ve hem şık hem de tarz bir bayan olarak farkını ortaya koyabilir.

Bayramlık tesettür elbise modelleri

Bayramlık tesettür elbise modelleri bu yıl oldukça fazla. Eğer arka kısmının biraz bol olmasını istiyorsanız ama bu tarz bir model bulamıyorsanız o halde ince ve uzun bir hırka ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz. Hem istediğinizi giymiş olacak hem de istediğiniz yaşam tarzınıza uygun giyinme stilinizi de korumuş olacaksınız. Bu yıl özellikle kendiliğinden iki parçalı tesettür elbiselerini bulmak çok daha kolay olacak. Hem iki parça gibi görünen tek parça elbiseler, hem de takım olarak satılan modelleri satın almak oldukça kolay olacak gibi duruyor.

Bayramlık eşarp modelleri

Tesettürlü bayanlar için en büyük sıkıntı eşarplardır. Hem kıyafetler ile uyum sağlaması hem de aynı zamanda bayanın rahat edeceği, kaymayan ve çok göze çarpmayan eşarp modellerini artık bulmak oldukça mümkün. Online tesettür alışveriş siteleri bu imkanları hem sunuyor hem de uygun fiyatlar ile almanızı sağlamış oluyor.

Uygun fiyatlı bayramlık tesettürlü takımlar

Bu süreçte genellikle nişanlı ev evli olanlar için gerek eşleri, gerek kayınvalideleri hediye almak isteyebilir. Bu gibi durumlarda ilk akıllara gelen tesettür takım elbise modelleri oluyor. Ceket etek takım olarak satılan ya da ceket pantolon modelleri ilk sırayı alacaktır. Özellikle Eminönü ya da Fatih bölgesinde çok güzel kapalı bayanların tercih edeceği güzel takım elbiseler bulunabilir. Özellikle ceketi ile ya da uzun tunikleri ve hırkaları ile de bu kombinler tamamlanabilir. Dolayısı ile artık bayramlarda şık olmak ve güzel bayramlıklar almak hiç zor değil. Kurban bayramı tesettür kombinlerinizi kendiniz yaparak ya da biraz ilham alarak yapabilir ve sonuç olarak aile büyüklerine gittiğinizde kendinize yakışır şık ve uygun kıyafetler ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

O halde sizlerde bayram tesettür kıyafet modelleri ile şimdiden kendinize yavaş yavaş kombin yapmaya başlayabilirsiniz. Bayramın 4 gün olduğunu unutmadan her güne farklı kıyafet hazırlamak ya da değiştirerek kullanmak mümkün olacaktır. Sizler ne kadar rahat bir kıyafet içinde olursanız kendinizi o kadar rahat hissedeceksiniz. Dolayısı ile de sizlerde bizlerin sizlere sunduğu bu tesettürlü bayram kombinlerine bir göz atın ve şıklığın aslında ne kadar kolay olabileceğini görmüş oluverin

Bu yazı 2139 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR