Takip Et

Kübra Biriktir

Paylaş
 

Özel tasarım tesettür kıyafetlerle ilgili aradığınız her şey Özel Tesettür’de…

Online satış sistemi ile çalışan ve özel tasarım tesettür kıyafetler üreten bir marka Kübra Biriktir. Markasının kendine has çizgisi ve seçilen kumaşların kalitesi bu markanın tercih edilme nedenleri arasında ön sıralarda. Kübra Biriktir markalı kıyafetlerinizle kendinizi çok şık ve modern hissedecekseniz.

Ürünlerine markanın kendi sitesinden ve diğer tesettür giyim satışı yapan siteler üzerinden de ulaşabilirsiniz. Kübra Biriktir markasında tesettür giyime dair aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Tesettür giyimin en önemli parçalarından biri elbiseler. Kübra Biriktir markasının tasarladığı elbiseler oldukça sadece fakat bir o kadar da şık. Daha çok kesimleri ve kumaşları ile elbiseyi ön plana çıkaran markanın bazı elbise modelleri şöyle:

Kübra Biriktir Tesettür Giyim

Kübra-biriktir Kübra-biriktir-abiye kübra-biriktir-tasarım kübra-biriktir-tesettür-giyim

Markanın etek modelleri de yine kendine has. Uzun etek giymekten hoşlanıyorsanız Kübra Biriktir’in zarif uzun etek modellerinden çok hoşlanacaksınız.

Kreasyonlarında öne çıkan bir diğer giyim ürünü ise kaplar… Dış mekan davet veya günlük kullanımda kap giymekten hoşlanıyorsanız Kübra Biriktir’in farklı kap modelleri ilginizi çekebilir. Uzun ve kısa olarak farklı çeşitleri olan Kübra Biriktir kap modelleri farklı kesimleri ile de dikkat çekiyor.

Tesettür giyime yönelik aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Kübra Biriktir’de aksesuarlar da unutulmamış. Bunların yanı sıra ceket, gömlek, bluz, pantolon, yelek, tunik, takım ve kaban da bulabilirsiniz.

Kübra Biriktir Elbise Modelleri

Kübra-Biriktir-elbise Kübra-Biriktir-elbise2 Kübra-Biriktir-elbise3 Kübra-Biriktir-elbise4 Kübra-Biriktir-elbise5 Kübra-Biriktir-tesettür-elbise

 

Bu yazı 2777 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR