Takip Et

Kışlık topuksuz çizme modelleri

Paylaş
 

Kış ayında hem korumacı hem de rahat bir ayakkabı modeli arıyor olabilirsiniz. O halde bunların en başına kışlık topuksuz ayakkabı modelleri oluyor olacak. Hem rahat edecek hem de yağmurlu havalarda ayaklarınızı oldukça koruma altına almayı başarıyor olacaksınız. Peki bu yıl yani 2016 kışlık topuksuz çizme modellerinde hangi tarzlar ver bir göz atalım

Bu yıl kovboy çizme modellerine geri dönüş başladı diyebiliriz. Düz topuk olması sebebi ile biraz hareket katmalı diye düşünülmüş ve bu da uç kısımları ile topuk kısımlarında olmuş diyebiliriz. Özellikle birçok kıyafetiniz le kombin yapabileceğiniz bu çizme modelleri ile sizlerde kışın güzel bir tarz yakalayabilirsiniz

Topuksuz kışlık çizme modellerinde renk olarak ise en başı siyah çekmektedir. Kış ayında genellikle koyu renkler tercih ediliyor. Bu sebeple hem siyah hem de kahvenin birçok tonu öne çıkmış oluyor. Çok az sayıda olsa da lacivert gibi ender kullanılan renkleri de görmek mümkün diyebiliriz.

Peki asıl merak edilen bir diğer konuya gelelim. Kışlık topuksuz çizme modelleri fiyatları hangi aralıklarda sunuluyor.  Bu ayakkabı modelleri özellikle yeni sezon ayakkabıları olduğu için ortalama olarak 150 liradan başlıyor olacak. Hatta bu fiyat ayakkabının markasına göre artışta gösterebilir. Dolayısı ile kendi kesenize uygun olanını bulmak için bir hayli fazla zaman harcayabilirsiniz. Hem modaya uyumlu bir ayakkabı modeli hem de fiyat açısından ekonomik bir ayakkabı modeli bulmak her zaman zor olacaktır diye düşünüyoruz.

Sizler için en güzel kışlık topuksuz çizme modellerine yer veriyor olacağız. Gerek diz altı modelleri, gerek bilekte biten çizme modelleri gibi oldukça geniş bir arşivi sunarak fikir edinmenizi sağlıyor olacağız.

Kışlık topuksuz çizme modelleri

Bu yazı 1842 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR