Takip Et

Kara çarşaf modelleri

Paylaş
 

Kara çarşaf giymeyi tercih eden tesettürlü hanımlardan iseniz en güzel  modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Tesettürünüzden ödün vermeden şık görünmek için farklı modellerdeki kara çarşaflardan faydalanabilirsiniz. Kendinize uygun seçtiğiniz model ile dışarıda duruşunuzu bozmadan oldukça şık görünmeniz mümkün.

Kara Çarşaflar

Kara-carsaf

Kara Çarşaf

Kara çarşaf modelleri renk olarak standart olsa da model olarak farklı seçenekleri mevcuttur.  Kendi tarzınızı yansıtabilmek için farklı modelleri değerlendirebilirsiniz. Farklı kesimlere sahip kara çarşaf modelleri arasından mutlaka sizin de zevkinize uygun bir model ilginizi çekecektir. Renk olarak ise siyahın yanı sıra lacivert ya da kahverengi çarşaf modellerini de deneyebilirsiniz.

Yarasa kollu modeller çarşaf modelleri arasında en dikkat çekenlerden. Oldukça şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yarasa kol medeller ile hem rahat edeceksiniz hem de şık görüneceksiniz. Kendi tarzınıza göre peçe ya da eldiven gibi aksesuarlar ile çarşafınızı tamamlayabilirsiniz.

Bu kararı vermek tüm hanımlar için başlangıçta oldukça zordur aslında. Etrafınızda rengarenk giyinen yaşıtlarınız dolaşırken sizin tek bir renge bağlı kalmanız nefsinize ağır gelecek mutlaka. Ancak ziynetinizi görmesi gerekenin helaliniz olduğunu düşünerek, şeytanın vesvesesinden kurtulabilirsiniz. Karar vermek en önemli unsurdur ve bir kere karar verdiniz mi uygulamaktan çekinmeyin. Başkaları ne düşünür diye değil, Allah neyi emrediyor diye düşünerek yaşayın.

Kara çarşaf modelleri ile ilgili fikir alabilmek için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz. Tesettür giyime dair her şeyi ozeltesettur.com’da bulabilirsiniz.

Kara Çarşaf Modelleri

siyah çarşaf modelleri

Yarasa Kol Kara Çarşaf

Karaçarşaf-modelleri

kara çarşaf

Bu yazı 6359 kere okundu.
  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. Fatma dedi ki:

    Yarasa kollu çarşafı övüyosunuz en çok sevilendiye iyide almak istesek hiçbirşekilde bulamıyoruz neden peki?

  2. busra dedi ki:

    Size nnasilulsabilirim acil

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR