Takip Et

Gönül Kolat – En Güzel Abiye, Pardesü, Trençkot Modelleri

Paylaş
 

Gönül Kolat Kimdir ?

Gönül KOLAT SUSAM 1987 İstanbul doğumlu Kadıköy Moda Lisesi ve Marmara Üniversitesi Tekstil Moda tasarımı bölümü mezunu ünlü modacı. Birincilikle bitirdiği Marmara Üniversitesi Tekstil Bölümündeki üniversite egitiminden sonra aile şirketi Kolat Tekstil’de iş yaşamına atılıp ardından kendine has birbirinden özel tasarımlar ile Gönül Kolat Butik’i açıp genç kızların ve birçok mütedeyyin ailenin özel günlerine has kıyafetleri ile sektörde vazgeçilmez oldu.

Samimi ve cana yakın tavrı ile camiada çok sevilen Gönül KOLAT SUSAM genç yaşta pek çok yeniliğe imza atmış başarılı bir tasarımcı.

5 yıl önce takı tasarımları ile iş hayatına başlayan KOLAT’ın ürünleri kısa sürede büyük bir kitle tarafından beğenilmeye başladı, ilk takı tasarımını Hepsi grubunun kliplerinde kullanmak üzere seçmeleri genç tasarımcıyı dahada şevklendirerek yepyeni tasarımların yolunu açtı. Takı tasarımlarını eğitimini aldığı Kadın Giysileri ile bütünleştiren ve kombinasyon önerileri ile tekstil sektörüne hızlı adım atan Kolat sosyal medya üzerinden geniş kitlelere ulaşarak ölçülü giyinmek isteyen bayanların kurtarıcı tasarımcısı oldu.

Tütü etek tasarımları ile anne ve çocukların bir bütün halinde giyinmelerine katkı sağlayan bu çalışma O’na Avrupa’nın kapılarını açtı. Tasarımları gurbetçi kadınlarımız ve çevresindekiler tarafından takdirle karşılanınca gelen talepler üzerine Avrupa’da 6 satış noktasına ulaştı.

Tekstil sektöründe bebek ürünleri tasarlayan deneyimli bir anne ve babaya sahip olması nedeniyle moda ve tasarımla iç içe büyüyen modacı sonunda kendi tasarımlarını oluşturarak Gönül KOLAT markasını kurdu. Koleksiyonları ilk günden beri çok beğenildi ve büyük ses getirdi.

Gönül KOLAT imzasını taşıyan kıyafetler başta Avrupa ülkeleri olmak üzere farklı bir çok ülkede satılmakta ve büyük beğeni toplamaktadır.

Abiye Modelleri

Pardesü Modelleri

Hardal Tesettür Pardesü Pardesü tesettür giyim Siyah pardesü

Trençkot Modelleri

2015 trençkot modeli Bayan-Trençkot-ModeliTrençkot

 

Gönül Kolat Web Sitesi : http://gonulkolat.com.tr

Bu yazı 2565 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Nilay dedi ki:

    Abiye pardesü modelleri mükemmel

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR