Takip Et

Ferace Modelleri

Paylaş
 

Dış giyimin vazgeçilmezlerinden biri olan ferace giyim, kumaş ve desen çeşitliliği ile türbanlı hanımların zarafetini tamamlıyor. En güzel ferace giyim modelleri için doğru adrestesiniz.

Özellikle pantolon giymekten hoşlanan bayanlar için dışarı çıkarken hoş bir alternatif olan feracenin farklı kumaşlardan yapılmış pek çok farklı çeşidi var. Dışarı çıkarken büyük bir kolaylık  olan ferace giyimi sayesinde hem şık bir görünüm elde edebilir hem de içinize ne giyerseniz giyin dışarıdan türbanlı giyim tarzınıza uygun bir görünüş elde edebilirsiniz.

Ferace Modelleri

Ferace Giyim Modelleri

Ferace özellikle bahar ve yaz ayları için oldukça ideal bir kıyafet. Bahar aylarında hem kıyafetlerinizin tamamlayıcısı hem de mevsim sıcaklıklarına uygun olarak koruma sağlayan bir tür kıyafet. Mevsimlere uygun olarak birkaç farklı ferace edinerek her mevsim şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Kış aylarında ise kışa özel olarak kalın kumaştan üretilmiş feraceleri tercih edebilirsiniz.

Ferace Çeşitleri

Ferace denilince genelde akla ilk olarak siyah modeller gelse de son yıllarda ferace modelleri oldukça çeşitlenmiştir. Farklı renk ve desenlere sahip ferace modelleri ile özellikle yaz ve ilkbahar aylarında mevsimlerin canlılığını kıyafetlerinize de yansıtabilirsiniz. Siyah ferace sevenler içinse oldukça şık ve farklı modeller mevcut.

Siyah kumaşın üzerine işlenen işleme ve boncuklar, desenler ve farklı kesimlerle siyah feraceler de artık oldukça çeşitliliğe sahip. Farklı kol kesimleri, bilek kesimlerindeki düğmeler, yaka çeşitliliği ve kemer gibi küçük unsurlarla hareketlilik katılan siyah feraceler hanımlara zarafet katıyor.

Ferace Modelleri & Renkli Feraceler

Bu yazı 3470 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Melike dedi ki:

    Ben daha çok sade ferace modellerini çok seviyorum. Sade ferace modelleri varsa onlarıda görmek isterim.

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR