Takip Et

Ferace Modelleri

Paylaş
 

Ferace satın almak isteyen bayan arkadaşlarımız için tavsiye niteliğinde bir ferace modelleri kataloğu hazırladık. Kolayca ve keyifle görseller arasında gezinebilir ve sizin için en uygun olan feraceye karar verebilirsiniz.

Özellikle genç hanımların tercih ettiği ve en çok giyilen tesettür giyim modeli feraceler hem daha zayıf hem de daha genç gösteren bir yapıda olduğunu biliyor muydunuz?

Ferace-Modelleri

Seçtiğimiz feracelerin bazıları hem şal hem de pardösü görevini görmektedir. Bazı modeller ise kış aylarında soğuktan korunmak için önerilmektedir. Hem ferace hem de şal görünümlü modeller birbirine uyumlu ve tek parça halinde dizayn edilmiştir, kenarları işlemeli ferace olarak da anılmaktadırlar.

Sizler için seçtiğimiz birbirinden şık siyah ferace modelleri hakkında detaylı bilgi için görselleri inceleyebilirsiniz. Özel tesettür ailesi olarak ferace alışverişlerinizde sizlere rehberlik edebilmek ve karar vermenizi kolaylaştırabilmeyi umuyoruz. Bizi izlemeye devam edin.

Bu yazı 3391 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Ayşe Nur dedi ki:

    Kayra tesettür modelleri tam benim tarzım beğeniyorum. 2015 ve 2016 kış koleksiyonu modellerini sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR