Takip Et

Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı 2017

Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı 2017
Paylaş
 

Ankara’da Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı

Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı, düğün hazırlığı yapan Ankaralı çiftlerin ziyaretine açılıyor.

Ankara’da 09 – 12 Mart 2017 tarihleri arasında Altınpark ANFA Fuar alanında gerçekleştirilecek fuarda evlilik ve düğün alışverişi ile ilgili birçok firma stant açacak.

Fuarda düğün organizasyon firmaları başta olmak üzere kuyumcu, çeyiz mağazaları, beyaz eşya ve mobilya mağazaları, emlak ve inşaat firmaları, ev takstili, züccaciyesi, fotoğrafçılık ve kuaför sektörlerinin de geniş bir katılımın olduğu fuarda ziyaretçiler düğün ve evlilikle ilgili tüm ihtiyaçları bir arada bulabilecekler.

Düğün alışverişinde ilk akla gelen muhakkak gelinlik ve damatlık. Ziyaretçiler; Gelinlik, damatlık dikimi ve satışı yapan moda evlerininde katılacağı fuarda organizasyon firmalarından nikah ve balo salonuna, fotoğraf stüdyosundan kuaföre, davetiye firmalarına kadar birçok sektör ve ürünü bir arada görme fırsatı bulacaklar.

Fuarda, mini konserler, dans gösterileri, gelinlik ve damatlık modası ile ilgili defileler düzenlenecek. Ayrıca klasik ve nostaljik gelin arabalarının sergileneceği fuarda ziyaretçiler keyifli bir düğün alışverişi yapma fırsatı bulacaklar.

Bu yazı 2120 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR