Takip Et

Çalışan bayanlar için tesettür modelleri

Paylaş
 

Yıllar önce hem çalışıyor olmak hem de tesettüre uygun giyinmek zor olabilirdi ama artık yeni tesettür firmaları ile sizlerde kurumsal firmalarda çalışabilecek ve üstelik oldukça şık olabilirsiniz. Çalışan bayanlar için tesettür modelleri ilk aşamada biraz zorlayıcı olabiliyor. Hem kurumsal görünmek, hem mütevazi giyinmek hem de dininizin gerektiği gibi giyinmek zor gibi dursa da, yeni çıkan modeller ile oldukça kolay oldu.Çalışan bayanlar için tesettür modelleri (6)

İnternetten tesettür alışverişleri artık oldukça kolay hale geldi. Ayrıntıları inceleyebileceğiniz ve satın alacağınız birçok model sizleri bekliyor. Bu yıl tesettürlü iş kadınları için en önde olan modeller üzerinize giyilecek kimonolar olacak. Bir nevi yelek gibi tabir edilen bu uzun kimonolar hem sizi çok şık gösterecek hem de rahat etmenizi sağlıyor olacak.

Çalışan bayanlar için tesettür modelleri genellikle etek kombinelerinden ya da elbise modellerinden oluşuyor. Özellikle etek tunik kombinleri ya da pantolon tunik kombinleri ön plana çıkarken, vücudu sarmayacak bir elbise modeli ile yine üzerinize giyeceğiniz uzun penye bir yelek ile çok şık olabilirsiniz.

Sizlerde çalışan kadınlar için tesettür kıyafet modellerini bulmak için birkaç saatinizi ayrımının yeterli olduğunu göreceksiniz. İsterseniz dışarıda mağazalarda, ya da en çok örneğini bulacağınız internet mağazalarında tüm bu modeller karşınıza çıkacak. Yine bir diğer dikkat edilecek nokta ise olabildiğince koyu renkler seçmeniz olacaktır. Yeşilin tonları, grinin tonları, sarının koyu tonları da elbette yine olabilecek renkler arasında yerini alıyor.

Özellikle bayanlar için tesettür kombinlerinde eşarbınızın tamamlayıcı olmasına dikkat ediniz ve ofisin en şık kadını siz olmak için yarışa giriniz. Şık olmak illa kısa etekler, kısa etekler, dekolteli bluzlar değildir bunu herkese göstermeye hazır mısınız?

Bu yazı 2049 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR