Takip Et

Babalık Testi Yapan Hastaneler

Babalık Testi Yapan Hastaneler
Paylaş
 

Babalık testi yapan hastaneler

Babalık testi yapan hastaneler arasında yer alan Galata tıp merkezi, uzun yıllardan beri birçok önemli alanda hastalarına hizmet vermekte olan önemli kuruluşların başında gelmektedir. Babalık testi yapan hastaneler içerisinde ilk akla elen Galata Tıp merkezimizde her türlü işlem güvenilir laboratuar ortamlarında kaliteli bir şekilde yapılmakta olup, yapılan tüm DNA testlerimiz ise %99.99 doğruluk oranında sonuç verilmektedir. Babalık testi sayesinde içinizde herhangi bir şüphe varsa eğer kısa sürede kesin sonuçlar ile kesin sonucu öğrenebilir ve çocuğun babasının sizin olup olmadığınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise merkezimize gelerek DNA testi için gereli olan prosedürleri yerine getirmektir.

Annelik testi de yine merkezimizde uzun yıllardan beri doğru sonuçlara imza atan önemli bir testtir. Annelik testi işlemi de tıpkı babalık testinde olduğu gibi ocuktan alınacak bir örnek yeterli olabilmektedir. Ancak bu tür önemli testlerin yapılması için mutlaka analiz yapılacak olan kişilerde onay alınması gerekmektedir. Eğer ki annelik ya da babalık testi yapılacak olan çocuk 18 aşından küçük ise, bu durumda da resmi olan anne ya da babadan mutlaka onay alınması gerekmektedir. Aksi halde hangi kurum olursa olsun bu tür önemli testler izinsiz bir şekilde kesinlikle yapılmamalıdır. Bahsettiğimiz tüm bu testlerin sonuçları ise yaklaşık 10 gün içerisinde çıkmaktadır.

Taksim hastane bölgesi ve özellikle de DNA testleri gibi özel hizmetlere ev sahipliği yapan özel bölgelerimiz arasında ye almaktadır. Galata Tıp merkezimizde bu alada uzun yıllardı kişilere kaliteli ve güvenilir sonuçlu hizmetler sunan önemli bir merkezdir. Alanında donanımlı çalışanları sayesinde yıllardır hizmet vermeye devam eden tıp merkezine gelerek dilediğiniz işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi Taksim hastane denildiğinde oldukça fazla sayıda hastaneye sahip önemli bölgelerimiz arasında yer almaktadır sizler de merkezimize gelmek ve randevu almak için www.galatatip.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilir ve iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Babalık ve Annelik Testi

Babalık ve Annelik Testi

Bu yazı 1633 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR