Takip Et

Aker Eşarp Modelleri 2015

Paylaş
 

Aker, Türkiye’de eşarp denildiğinde akla gelen sayılı markalardan biri. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ve şık çizgileri ile dikkat çeken Aker eşarbın yanı sıra tesettür giyim ürünleri de üretmekte. Tesettür giyimde stil sahibi olmak isteyen hanımlar için birbirinden güzel alternatifler sunan Aker, şu sıra 2015 kreasyonları ile ön planda.

Aker Eşarp Modelleri

Aker eşarp modelleri 2015 serisi her zaman olduğu gibi yine birbirinden şık alternatifler sunuyor. Tesettür giyimde türban olarak eşarbı tercih edenlerdenseniz Aker’in 2015 serisi çok hoşunuza gidecek. Aker’in 2015 koleksiyonu da her zamanki gibi ipek… Renklerin bolca kullanıldığı 2015 serisi desenleri ile oldukça zarif çizgilere sahip. Her biri adeta birer tablo olan Aker 2015 eşarpları tesettür giyimde şıklığı yakalamak isteyen hanımlar için birebir.

Aker 2015 eşarp modellerinde sıradan çizgilerin dışına çıkmış. Kışlık giysiler koyu renkli olur şeklindeki kalıbı yıkan Aker 2015 eşarp serisi özellikle tek renk fon üstündeki renk cümbüşleri ile kışlık kombinlerinize hareket katacak. Koyu renklerin kullanıldığı modellerde de yine renklilik hakim. Ünlü ressam Vincent van Gogh’un tablolarını çağrıştıran Aker eşarp desenleri ile bu kış tesettür şıklığını yakalayabilirsiniz.

http://www.aker.com.tr/esarp-modelleri/

Eşarp Modelleri 2015

Aker’in bu kış için hazırlıdağı kıyafet koleksiyonu da oldukça şık parçalara sahip. Birbirinden güzel Aker eşarp modellerini Aker giyim ürünleri ile kombinleyerek stil sahibi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

aker-esarpcesitleri Aker-Eşarp aker-eşarp-2015 Aker-eşarp-modelleri aker-ipek-eşarp  eşarp-şalrenkli-eşarp-aker

Aker giyim koleksiyonları için ozeltesettur.com’u takip etmeye devam edin.

Bu yazı 2005 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR