Takip Et

2016 Sonbahar Sezonu Genç Kız Ferace Modelleri

2016 Sonbahar Sezonu Genç Kız Ferace Modelleri
Paylaş
 

2016 Sonbahar Sezonu Genç Kız Ferace Modelleri

Tesettür giyimin son yıllarda parlayan yıldızlarından biri olan genç kız ferace modelleri, bayanların hem rahat hem da İslam dinine uygun bir tesettürde olmalarını sağlamaktadır. Ancak modayı tesettür giyimden hiç ayırmayan tasarımcılar birbirinden şık ferace modelleri ile bayanların gönüllerini fethetmeyi başarmaktadır. Ferace modelleri orta yaş tesettürlü hanımlara hitap ettiği kadar tesettürlü genç kızlara da bir hayli yakışmaktadır. Bunun için 2016 Sonbahar sezonu genç kız ferace modellerinde canlı ve hareketli renklerin ağırlıklı olduğu görülmektedir.

2016 Fermuarlı Genç Kız Ferace Modelleri

İnce kumaşları ile yaz aylarında kapalı bayanların serin kalmalarına imkân sağlayan ferace modellerini Sonbahar sezonuna uyarlayan birçok tesettür markası, sonbahar mevsiminin özelliklerine uygun kumaşlarla ferace tasarlamışlardır. Ayrıca genç kızların her ortamda giyebilecekleri şıklıkta olan modellerde taşlı ve işlemeli detaylar mevcut olurken, fermuarlı olmaları da kullanım açısından rahatlık sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda siyah ağırlıklı olan ferace modellerinde artık kot kumaşlar ve renkli modeller görmek mümkün hale gelmiştir.

En Şık Genç Kız Ferace Modelleri 2016

Dış giyimde şık olmayı mümkün kılan birçok tesettür feraceler, özellikle hem tesettüre uygun giyinmek isteyen hem de şık giyinmek isteyen genç kızlara hitap etmektedir. Lacivert, haki yeşil ve siyah gibi renkleri birbirinden şık ferace modellerinde görmek mümkündür. Zayıf ve uzun boylu genç kızların rahatlıkla taşıyabildikleri ferace modelleri, sadece yaz aylarına özgü değil, artık birçok sezonda bayanların üzerinde görmek olası olacaktır.

Sonbahar Sezonu Genç Kız Ferace Modelleri Galerisi (Fotoğrafların tam boyutu için tıklayın)

Bu yazı 2124 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR