Takip Et

2016 Sonbahar Pembe Tesettür Kombinler

Paylaş
 

Tesettürlü pek çok bayan seçtiği kıyafetlerin İslam dinine uygun düşmesi bakımından genellikle siyah ya da koyu renk kıyafetleri tercih etmektedir. Tesettürlü hanımlara diğer renklerinde varlığını en şık şekilde hatırlatan tesettür markaları özellikle 2016 Sonbahar sezonu için pembe tesettür kombinlere yoğunlaşmış surumdadır. Daha önce hiç pembe kombin yapmamış olan tesettürlü hanımları kıskandıracak güzelliğe sahip olan modelleri sadece genç kızların değil, her yaştaki kapalı bayanı pembenin masumiyetine ve sadeliğine sahip olmalarını sağlayacaktır.

Sonbaharda Pembe Tesettür Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

Özellikle koyu renklerle uyumlu olan pembe renk tesettür kıyafetleri pembeyi gölgelemeyecek renklerle bir araya getirmek ideal bir sonbahar kombini elde etmeyi sağlar. Yaz aylarında pembenin beyaz ya da açık renklerle uyum yakalanması göze hoş görünse de, havaların kapanmaya başlaması ile birlikte pembeye eşlik edecek olan renklerinde koyulaşmasında fayda vardır. Lacivert, bordo ve açık mavi gibi kot ya da kumaş pantolon ve eteklerle pembe tesettür kıyafetler en iyi şekilde kombinlenebilir.

Pembe Tesettür Kıyafetleri Kombin Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tesettür kombinlerde tercih edilen pembe rengi kadar kumaşında yapısı kombini başarıya götürmede büyük önem taşıyor. Kot kumaşlar ile fazlasıyla uyumun yakalanması kolay olan pembe kombinlerde en şık aksesuarlara yer vermek yerinde olur. Beyaz pantolon ve bluz takımı üzerine dikkat çekici bir koyu pembe ceket, cesaret gerektiren bir tesettür kombin yapılmasını mümkün kılacaktır.

Bu yazı 1894 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR