Takip Et

2016 Sonbahar Kış Tesettür Modası

2016 Sonbahar Kış Tesettür Modası
Paylaş
 

2016 Sonbahar Kış Tesettür Modası

Sonbahar mevsiminin yaklaşması ile birlikte artık yazlıkların yerini de yavaş yavaş sonbahar ve kış mevsiminin modası almaya başlıyor. Özellikle bu yıl tesettür modası kış ve sonbahar konseptleri ile oldukça ön plana çıkmaktadır. Tesettür giyimde bu kış kesinlikle renklerin en canlı halini görebilirken aynı zamanda da sadelikten her zaman yana olan bir moda akımının içinde kendinizi bulabilirsiniz. Kışlık kumaşların sıcaklığının yanı sıra şıklığı da sizleri bu yıl kış modasının zirvesinde olmanızı sağlayacak en temel unsurlardan birisidir.

2016 sonbahar ve kış tesettür modası içinde kesinlikle bu yılın en gözde ve hit parçaları içinde kaplar ve uzun etekler yer almaktadır. Yüksek bel ve kabarık etek modasına bu yıl da son hızla devam edebilirsiniz. Üstelik kap modellerinde de tek parça giyimin konforunu yaşayabileceğiniz gibi aynı zamanda da şıklığınızı ve zarifliğinizi de elinizden bırakmayacaksınız.

2016 sonbahar ve kış modası içinde ise kesinlikle manto ve kabanlarınız üzerine ayrı bir aparat şeklinde takabileceğiniz yakalıklar da kesinlikle gözden kaçmayan en önemli noktalardan birisidir. Bunun yanı sıra uzun tunik ve gömlek elbiseler de yine kışlık kumaşlar ile sizlere şıklığı ve konforu sunacak en önemli parçalar içinde yer almaktadır.

Kış mevsiminde her ne kadar kalın kabanlardan vazgeçemiyor olsak da sonbaharın serin akşamlarında sizlere eşlik edecek olan pançolar da yine tesettür giyimde oldukça şık ve zarif modeller ile sizlere eşlik etmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra bu yıl sonbahar renkleri içinde grilerin ve kahvelerin yanı sıra turuncu ve toprak renklerinin de daha ağır bastığını söyleyebiliriz. Eğer her zaman salaş modellerden yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız kesinlikle pardösü modellerini incelmenizi tavsiye ederiz. Bileğe kadar uzun modellerinin içinde oldukça salaş bir modele sahip olan pardösü modelleri ile sizler de çok rahat edebilirsiniz.

Tesettür giyimin modası içinde bu yıl yine hem sokak modası için de hem de iş kıyafetleri içinde sıklıkla göreceğimiz giyim ürünlerinden birisi de uzun hırka modelleridir. Bunları gerçekten hemen her kıyafetiniz ile kolaylıkla kombin yapabilirsiniz. Tesettür modasına bu yıl eteklerden daha çok oldukça şık ve modern kalıplara sahip olan pantolonları görebiliyoruz. Sizler de oldukça şık keten ve kumaş pantolonlarını hemen her türlü kap ve pardösü ile kombin yapabilirsiniz. Üstelik renk seçenlerinin de bu yıl neredeyse sınırsız aralığa sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

Bu yazı 1789 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR