Takip Et

2016 Saat Modelleri

Paylaş
 

Saatler artık amaçlarını çoktan yitirdi ve çoğunlukla aksesuar olarak kullanılmaya başlandı. Artık kolunda saat olan bile her an telefonu elinde olduğu için telefonundan yardım alıyor ve dolayısı ile saatlerine ihtiyaç duymuyor. Dolayısı ile tarz amaçlı da alınsa bir bayan saatsiz asla düşünülemez. Hem kıyafetleri ile uyum sağlayacak saat modelleri hem de mümkün ise markalı saat modelleri ile farkını ortaya koymaya çalışıyor olacaktır.

Arkalı kol saatleri elbette birçok farklı fiyat aralığında satılıyor. 22016 kol saati modellerinde bu yıl biraz daha sade bir döneme geçiriliyor. İlk bakıldığında karmaşık gelen saat kısmı olsa da, tarzı ile ön plana çıkan bu saatler yaklaşık olarak 300 liradan başlıyor. çok büyük markaların bir araba fiyatına saat sattığını da biliyoruz elbette. Alıcısı var mı derseniz size vereceğimiz tek yanıt, satılmıyor olsa firmalar bu ürünleri elbette yapmaz.

Kol saati modelleri arasında daha çok deri ve kumaş saatler ön plana çıkıyor. artık metal kayışlı olanlar biraz daha modasını yitirdi. İnsanlar hemen hemen her modelden bir saat edinerek hem kıyafetine göre giyinmeyi tercih ediyor hem de istediği tarzı kullanmış oluyor. Zaman zaman indirime girmesi ile markalı kol saatleri çok makul fiyatlar ile satılabiliyor. Dolayısı ile alımlarınızı her zaman indirim dönemlerinde yapmanızı öneririz.

Saat alırken dikkat etmeniz gereken ise sizin kolunuza yakışanı olmasıdır. Çok zayıf bir bünyeniz ve bileğiniz var ise, büyük modellerden biraz kaçınınız. Saat modelleri hem sizin hoşunuza gitmeli ama aynı zamanda da kilonuz ile de orantılı olmalıdır. Aksi halde ön plana çıkmak yerine daha çok geri planda kalıyor olacaktır.

2016 Saat Modelleri

Bu yazı 2422 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR