Takip Et

2016 Kol Çantası Modelleri

Paylaş
 

2016 kol çantası modellerinde bu yıl çok fazla bir arşiv görmeniz mümkün. Kol çantası dediğimizde aklınıza birçok farklı model gelecektir çünkü bu yıl birçok farklı tarz için çanta bulmanız olası. Artık moda olan çantayı omuza takmak giderek artıyor ve dolayısı ile de kol çantaları tekrardan satılarında patlama yaratıyor.

2016 zincirli kol çantası modelleri daha çok gece kullanımları için tercih edilirken, saplı kol çantaları ise bu yıl biraz daha geri planda kaldı diyebiliriz. Uzun askılı çanta modelleri ile hiç olmadığı kadar revaçta ve tercih edilmeye başlanıyor. Bu çanta modelli ile rahatlıkla spor kombinler yapabilir ve hatta elbisenize göre gece bile tercih edebilirsiniz.

Gerek deri kol çantası modelleri, gerek suni deri çanta modelleri olsun her zaman en çok tercih edilen türlerden olur. Özellikle yapısı modern bir çizgiyi taşıyorsa ve kullanımı da çok rahat ise mutlaka alınmak üzere kasaya gidiyor olacaktır.

Peki bu yıl tercih edilen 20116 kıl çantası fiyatları hangi aralıkta başlıyor. Aslında artık hem internet kanalında hem de aynı zamanda mağazalarda bu modelleri sok sık görebilirsiniz. Bu sebeple de satın almak istediğinizde de oldukça uygun fiyatlar ile karşımıza çıkan modelleri görmeniz mümkün. Ortalama olarak 40 liradan başlayan kol çantaları, modeline ve markasına göre değişkenlik gösterir.

2016 koş çantası boyutları ise biraz daha küçük olarak karşımıza çıkıyor. Daha çok kare tarzında yapılan bu çantalar gençler tarafından çok fazla tercih ediliyor ve özellikle satın alınıyor. Sizlerde detaylı olarak inceleme yaptığınızda kol çantalarınızı birçok kombin ile tamamlayabilirsiniz. Şık olmak ve tarzını korumak artık oldukça kolay uygun fiyatlara.

2016 Kol Çantası Modelleri

 

Bu yazı 2643 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Semra dedi ki:

    Kol çantası bizi ve elbisemizi gösteren en büyük araçlardan bir tanesidir. Fiyat öğrene bilir miyim?

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR