Takip Et

2015 Şal Modelleri

Paylaş
 

Özellikle son birkaç yıldır moda haline gelen şal bağlama modası 2015 yılında da türbanlı hanımların şıklığına şıklık katmaya devam edecek. Baş örtüsü yerine paşmina şallar ile yapılan bağlama yöntemi hem spor hem de şık bir görüntü oluşturuyor. Siz de türbanınızla zarif bir görünüm yakalamak istiyorsanız şal modellerinden faydalanabilirsiniz.

2015 Şal Modelleri Neler Olacak ?

2015 şal modelleri yine şimdiye kadar gördüklerimiz gibi. Genelde standart bir kumaşa sahip olan şallar çoğu zaman desensiz oluyor. Türban olarak bağlanacak şalların desensiz düz renk olması doğru bir görünüm yakalamak açısından önemli. Baş örtüsünün aksine daha gevşek bir şekilde bağlanan şallar düz renk olduklarında daha iyi durmakta, baş örtüleri ise desenli olduklarında daha iyi duruyorlar. Düz şal modellerinden sıkıldıysanız bu yılın modası olan ucu dantel işli, süslü şallar tam size göre.

Şal Nasıl Bağlanır ?

Şallar genellikle oldukça gevşek bir şekilde ve iki ucu sırta gelecek şekilde bağlanmakta. Şalın bu görüntüsü yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkardığı gibi bütün olarak bakıldığında da oldukça zarif bir görüntü oluşturmakta. Bir diğer bağlama şekli ise şalın bir ucunun tek bir omuzdan önünüze doğru sarkması, diğer ucunun ise sırt tarafından aşağı doğru şeklinde. Daha klasik bir görüntü arayanlar bu bağlama şeklinden faydalanabilirler. Tabii ki şal bağlama modelleri bu kadar değil, kendi zevkinize göre çeşitlendirebilirsiniz.

2015 şal modelleri ile ilgili merak ettiklerinizi ozeltesettur.com’da bulabilirsiniz. En güzel şal modelleri  için bizi takip etmeye devam edin…

Şal Modelleri

Eşarp-Şal-Modelleri-2015

sade-şal-modeli Şal-Modelleri Şal-Modelleri-10 tesettur-sal-modelleri-6

Bu yazı 3544 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR